x
SBS BİLİMSEL BİO

BEE'O UP PROPOLİSLİ SPREY 20 ML

Ürün Kodu : 608
0 Yorum Yorum Ekle
%10 indirimli
40,41 TL
44,90 TL
Adet
Alışveriş Listeme Ekle
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Marka Adı: Bee'o Up

  Ürün Adı: Bee'o Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi

  Ürün Miktarı: 20 ml

  Ürün Özellikleri:

  - Bee'o Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, çocuklar için formüle edilmiş ve hızlı bir şekilde ferahlama yaşanmasına destek olan bir gıda takviyesidir.

  - Gıda takviyeleri asla dengeli ve yeterli beslenmenin yerine geçemez ve her zaman yeterli ve dengeli bir şekilde beslenmeye özen göstermek gerekir. Ama bazı durumlarda vücut desteğe ihtiyaç duyabilir.

  - Bee'o Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, özel içeriğiyle size destek olmak için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.

  - Bee'o Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi’nin içeriğinde Propolis Ekstraktı, Su, Bal, Glikol ve Mentol bulunmaktadır. Antioksidan bir içeriğe sahiptir ve anında ferah bir his yaşanmasına destek olur.

  - Etken maddesi Propolis Ekstraktıdır. Propolis Ekstraktı, Pro (ön) + polis (koruyan) kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir.

  - Arılar petek gözlerini propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır.

  - Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, fenolik ve flavonoidlerden oluşan doğal bir arı ürünüdür.

  - Propolis kovanda arının sağ kolu gibidir. Kovandaki çatlakların kapatılmasından, koloni dışına atılamayan zararlıların önüne geçilmesine, peteklerin güçlendirilmesinden temizlenmesine birçok görev görmektedir.

  - Bee'o Up Propolisli Ballı Boğaz Spreyi, sprey formuyla kolay kullanım imkanı sunan çocuklara özel takviye edici gıdadır.

   

  Kullanım Sıklığı: Ürün günlük kullanıma uygundur.

  Kullanım Şekli:

  - Sprey ucunu boğazınıza dik bir şekilde tutunuz. Boğaz yüzeyine uygulamak için spreye parmağınızla hafifçe basınız. Boğaz yüzeyinde ince film tabaka oluşması için 2 doz uygulayınız.

  - Propolisli ballı boğaz spreyinin boğaz yüzeyine günde 3 defa en az 2’şer kez püskürtülerek tüketilmesi tavsiye edilir.

  - Tavsiye edilen miktarı aşmayınız.

  - Ürünü kuru bir ortamda, oda sıcaklığında (yaklaşık 22 °C) saklayınız, daha yüksek ısı ve güneş ışığından koruyunuz.

  - 12 aylıktan küçük bebeklere bal ve bal içeren ürünlerin yedirilmesi tavsiye edilmemektedir.

Yorumlar
(0) Yorum
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.