x
MUSTELA

Mustela Vitamin Barrier Pişik Kremi 50ml + Yenidoğan Şampuan 50ml

Ürün Kodu : 1354
0 Yorum Yorum Ekle
%30 indirimli
45,00 TL
64,29 TL
Adet
Alışveriş Listeme Ekle
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • Mustela Vitamin Barrier 1-2-3 Cream 50 ml

    Yeni doğan bebeklerin ciltleri oldukça hassas bir yapıya sahiptir. Bu sebeple pişik oluşumu hemen hemen her bebekte sıklıkla görülebilen bir olumsuzluktur. Hatta annelerin çok iyi bir bakım yapması ve dikkat etmesine rağmen oluşabilir. Zira çok hassas olan bebek ciltleri oluşan tahriş sonucu pişik olur.Buna ek olarak bebeklerde kullanılan bezler de pişik oluşumunu hızlandırıcı özelliktedir. Uzun süre değiştirilmemiş bebek bezleri pişik oluşumunun tetikleyicisidir.

     Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik önleyici krem özellikle uzun süreli bez kullanımlarının neden olduğu pişik sorununa çözüm olmak için üretilmiştir. Bu nedenle bez bölgesi üzerinde yoğun koruma sağlar, tahriş oluşumuna da izin vermez.

     Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik önleyici kremin bileşiminde etkin şekilde çinko oksit, shea yağı, esansiyel lipidler, kaprilil glikol, B5 vitamini ve F vitamini bulunmaktadır. Özellikle çinko oksitin bariyer görevi üstlene yapısı sayesinde cilt tahriş yapıcı etkenlere karşı tam koruma altında tutulur. Özellikle idrar, dışkı ve bezin bebek cildinde tahrişe neden olmasına izin vermez. Ayrıca diğer etkin bileşenleri ile hassas bebek cildini yumuşatmaya ve yatıştırmaya yardımcı olur. Bebeklerin sağlığı için hipo alerjenik olarak üretilen Mustela Vitamin Barrier Cream Tube pişik önleyici kremi aynı zamanda dermatolojik testlerden geçirilerek güvenilirliği kanıtlanmıştır.Uzmanlar tarafından temizlenmiş ve kuru bir cilt yüzeyine tabaka oluşturacak şekilde uygulanması tavsiye edilmektedir.

  Özellik :

  * Günlük koruma ve bakım için uygundur.
  * Dışkı idrar ve bezin temasından kaynaklı tahrişlerekarşı içeriğindeki çinko oksit ile cildi etkin bir şekilde korur.
  * F vitamini ile kızarıklığı yatıştırmaya yardımcıdır. B5vitamini ile rahatsızlık hissini giderir ve shea yağı ile cildi yumuşatır.
  * Kolayca uygulanır, leke yapmaz.

  Kullanım Şekli :

  Her bez değişimi esnasında temizlenmiş bez bölgesine nazikçe uygulanır. Orta ve ağır seviyedeki pişik durumunda Stelactıv pişik bakım kremi kullanmanız önerilir.
   
Yorumlar
(0) Yorum
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.