x
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.
Başka Hangi Ürünleri Görmek İstersiniz?
Öneri Gönder

GÖZALTI NEMLENDİRME ÜRÜNLERİ

Bulunduğumuz zamana kadar geçen zamanın izlerini taşıyan gözler, onca yılın, günün yorgunluğuna rağmen her zaman canlı ve diri baksın isteriz. Özellikle göz çevresinin canlı, parlak olması, nemli ve yumuşak hatlı olması bizim de kendimizi iyi hissetmemizi sağlar.

Sağlıklı Göz Çevresi Nasıl Olmalı?

Gözlerimizin canlı, göz altı ve göz çevresinin kırışıklık ve kuruluktan uzak, parlak olmasını sağlamak için öncelikle üstümüze düşen gerekleri yerine getirmek gerekir. Nedir bunlar, sırlayalım:

-Düzenli ve yeterli uyku önemlidir.  Uyku düzenin bozuk ve yetersiz olması, gözaltı morlukları ve kırışıklıklarla olumsuz etkisini göz çevremizde gösterecektir.  Bu sebeple düzenli bir uyku saatinin olması göz çevremizin canlı ve sağlıklı görünmesi için elzemdir.

-Vücudun ihtiyaç duyduğu nemi karşılamak için günde en az sekiz bardak su içilmelidir. Nem oranı dengelendiğinde cildimiz ve göz çevremiz daha canlı olacaktır ve olmasından kaçındığımız kırışıklıkların önü alınmış olacaktır.

-Elbette ki düzenli beslenmek sağlıklı bir cildin, kırışıksız ya da en az kırışıklık olan göz çevresine sahip olmanın önemli bir adımıdır. Yağlı yiyeceklerden uzak durmak, mümkün olduğunca doğal gıdalar tüketmek, meyve ve sebze ağırlıklı beslenmek cildin ihtiyaç duyduğu, onun canlı ve parlak görünmesini sağlayan vitaminin karşılanmasını sağlayacaktır.

-Sağlıklı ve kaliteli bir yaşamın parçası olan spor, çok tabii olarak güzel ve diri görünmenin de bir parçasıdır. Düzenli yapılan spor, egzersiz ya da yürüyüşler, yeterli oksijen alımını sağlayarak, antioksidanların vücut dışına atılmasını destekleyerek sağlıklı bir cildin temelini oluşturur.

-Cildimizi güneşten korumayı da ihmal etmemek gerekir. Güneş ışınları vücudumuzun ihtiyaç duyduğu D vitaminini karşılar, ancak zararlı ışınların da etkisi az değildir.  Cildi bu ışınlardan korumak gerekir.

Cilde uygun güneş koruyucu kullanmak, göz çevresini cilde uygun nemlendirici ile nemlendirmek ve güneş gözlüğü kullanmak, göz çevresinin güneş ışınları sebebiyle kurumasını ve zarar görmesini engeller.

Kişisel olarak itina etmemiz gerekenleri yapmakla birlikte cilt bakım ürünlerinden de destek alarak göz çevresini ve gözaltını nemli, sağlıklı tutmak, kırışıklıkların oluşumunu engellemek ve ince çizilerden, morluklardan kurtulmak mümkün.

Gözaltını nemlendirmek için güvenerek kullanabileceğiniz Vich gözaltı ürünleri, gözaltı ve göz çevresi bakımında size fayda sağlayacaktır.

Vichy mineral 89, göz çevresi bakım kremi, gözaltı ve çevresini nemlendirmekle kalmaz, gözaltı torbalarının ve koyu halkaların görünümünü iyileştirir, canlılık verir.

Vichy gözaltı krem fiyatı 189,90 tl’den, 161,42 tl’ye düşürülmüş haliyle ekonomik olarak da cebinize katkı sağlayacaktır.

Güvenerek önereceğimiz gözaltı ve çevresini nemlendirmek için kullanabileceğiniz ürünlerden biri de Bioderma Sensibio Eye göz çevresi kremi.

Göz çevresi için günlük koruyucu olarak kullanabileceğimiz Bioderma göz çevresi kırışıklık kremi, göz çevresini nemlendirmeye, göz torbalarının giderilmesine, kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur.

Göz çevresi kırışıklık kremi tavsiye ederken es geçemeyeceğimiz bir başka ürün de La Roche Posay Hydraphase göz çevresi bakım kremi, gözaltı şişlikleri gözaltı torbaları ve göz çevresinde oluşan ince çizgiler için kullanabileceğiniz onarıcı bakım kremidir.

Hassas göz çevresi bakımı için etkili olan La Roche Posay göz çevresi kremi, nemsiz kalmış gözaltı ve çevresinde oluşan ince çizgilerin görünümünü iyileştirici kuvvette yoğun nemlendirme sağlar.

En iyi öz çevresi nemlendirici ürünlerden biri de Darphin göz çevresi bakım serumu Dark circles! Göz altı morlukları,  koyu halkalar ve morluklar için formüle edilen göz çevresi nemlendirici Darphin bakım serumu göz çevresini aydınlatır ve yeniler.

Nuxe Prodigieuse çoklu düzeltici göz çevresi bakım kremi de gözaltını nemlendirmek için kullanabileceğiniz göz çevresi nemlendirici krem, daha ilk kullanımda göz çevrensin nemlenmesine yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında günden güne koyu halkalar ve gözaltı şişliklerin görünümünde azalma sağlanır.

Kırışıkların oluşmasını engellemek, ince çizgilerin görünümünde azalma sağlamak, kaybolan elsatikiyetin kazanılmasını sağlamak için sağlıklı bir yaşamla birlikte size tavsiye ettiğimiz bakım ürünlerinden destek alarak canlı ve yumuşak görünümlü bir göz çevresine sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.