x
Сортировать выберите
Вы выбираете продукт принадлежит к категории не существует.
Какая продукция вас интересует?
ОТПРАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

CİLT SERUMU ÜRÜNLERİ VE ÇEŞİTLERİ

Konsantre ürünler olan serumlar, dermal tabakaya nüfuz edebilme özelliğiyle etkili bakım ürünleridir.

Cilt serumları yapıcı güçlerini dermal tabakaya kadar nüfuz edebilmelerinden alır. İçerdiği vitaminler, mineraller sayesinde hücre yenileyici özelliği olan serumlar, dermal tabakaya kadar nüfuz edebildiklerinden daha etkili ve yapıcı sonuçlarla cildin ihtiyacına karşılık gelir.

Düzenli şekilde serum kullandığınızda göreceksiniz ki gerekli desteği alan hücrelerle cildiniz daha sağlıklı ve canlı görünecek, mevcut sorunlar daha aza indirgenmiş olacaktır.

Serumun  sağlayacağı bu olumlu sonucu görmek için sabırsız davranmayın. Ciltteki hücreler serumdan aldığı takviyenin ardından kırk beş gün sonra yenilenmiş olacağı için ciltteki değişikliği görmeniz de  serum kullanmaya başladıktan bir buçuk iki ay sonra mümkün olacaktır.

Hangi Yaşlarda Serum Kullanılmalı?

Uzmanlara göre, kişi yirmi beş yaşından itibaren serum kullanılabilir. Tabiatı gereği cilt yaşlanırken  yirmi yedi ya da sekiz yaşlarında kendini belli etmeye başlar. Bu yaş aralığında yaşlanmayı ve kırışıklığı önleyici yüz serumu kullanılabilir.

25’li yaşlardan itibaren cildi koruyucu ve nemlendirici serumlar kullanmaya başlayarak cildi bekleyen sorunları geç kalmadan uzaklaştırmaya başlamış olursunuz.  Sonraki yaşlarda da cildin ihtiyacına karşılık gelecek serumlarla etkili ve yapıcı çözümler elde edebilirsiniz.

Yaşın ilerlemeye başlamasıyla kapımızda bekleyen muhtemel cilt sorunlarına geç kalmadan engel olmak ya da süreci yavaşlatmak için ilk kırışıklıklara hazırlı olmak gerekir. Ducra Kercanyl serum seçeneğine bir şans vererek bu muhtemel cilt sorunlarına karşı tedbirli olabiliriz.

Ducra cilt serumu,  ilk kırışıklıklara, siyah nokta ve lekelere karşı sonuç alabileceğiniz cilt bakım serumlarından biridir.

İlerleyen yaşlarla birlikte kapımızı çalan yaşlanmanın ilk sinyallerine karşı bir başka seçenek de en iyi cilt serumu örneklerinden biri olan Darphin İdeal Resource anti-age serumdur.

İnce çizgiler ve yoğunlaşmaya başlayan kırışıklıklar karşı rahatlıkla kullanabileceğimiz Darphin serum, cildi aydınlatır ve kusurlu görünümün azalmasına hızlı bir şekilde yardımcı olur.

Kırk yaşından itibaren hormonal dengeler değişeceği için hızlanan yaşlanmalara karşı daha yoğun içerikli cilt bakım serum seçeneklerini değerlendirmek gerekir.

Cilt Tipine Göre Serum Seçimi

Nasıl ki cilt tipine göre nemlendirici, peeling ya da mask uyguluyorsak, ciltteki sorunlara göre  de serum uygulayarak cildimizin sağlıklı, canlı ve parlak bir yapıya sahip olmasını sağlayabiliriz.

Ciltte mevcut olan kızarıklık, kuruluk, lekelenme, kırışıklık, sivilcelenme, esnekliğini yitirme gibi sorunların türüne göre serum seçimi yaparak  ciltteki sorunlara hızlı bir çözüm getirebiliriz.

Bakımı en meşakkatli cilt tipi olan karma ciltler için önerebileceğimiz Darphin İdeal Raraesource, karma ciltler için formüle edilmiş cilt bakım serumudur.

Beyaz çiçeklerle kokusu oluşturulmuş Darphin serum,  ihtiva ettiği Japon madımadığı, ginko biloba yaprak özü, beyaz hibiskus gibi yüzde seksen üç doğal içeriğiyle yağlanmanda kaynaklı parlayan cildi matlaştırırken, çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltır.

Hassas ciltler için uygun olan Vichy Neovadiol, cildi nemlendirerek cildin parlak, genç ve sağlıklı bir görünüm elde etmesini sağlar.

Kuru ciltler için önerebileceğimiz Caudalie Vinosource, kuru ciltler için de kullanabileceğiniz, nemi ciltte tutmaya elverişli yüz bakım serumudur. Cildin derinlemesine nüfuz ederek, cildin yumuşak ve yatışmış bir hal almasına yardımcı olur.

Tüm cilt tipleri için uygun olan ve yaşlanma karşıtı serum olarak önereceğimiz, Uriage Age Protect Multi Action serum intensif yüz serumu cildin canlı ve taze görünmesini desteklerken, kahverengi lekelerin görünümünün de azalmasına yardımcı olur.

Kuruyan, nemi azalan ve gerilen cildimizin elsatikiyetinin azalmasıyla ortaya çıkan sorunları yatıştırmak için cilt sıkılaştırıcı serum olarak önerebileceğimiz  Nuxe Merveillanca Expert, lifting  ve sıkılaştırıcı etkili serumdur. Nuxe serum, cildin sıkılaşmasına yardımcı olurken, elastikiyetini kazanmasında da etkili sonuç verir.

Yoğun konsantrasyon olmalarından kaynaklı, serumlar,  diğer cilt bakım ürünlerine nazaran cilt üzerindeki etkilerini çok daha çabuk gösterirler. 

Düzenli olarak serum uygulandığında, şayet doğru seçimler yapıyorsanız, cildinizin bu bakıma çok geçmeden olumlu bir yanıt verdiğini göreceksiniz.

Şimdiye dek kullanmadıysanız eğer, cilt bakımı rutinlerinize serum uygulamasını eklemeyi geciktirmemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.