x
Сортировать выберите
Итого 14 продукт отображается.
Какая продукция вас интересует?
ОТПРАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

Güneş Bakım Ürünleri İle Cildinizi Koruyun

Küresel ısınma ve ozon tabakasının incelmesinden sonra cilt bakımı ürünlerine olan ihtiyacımız eskisine kıyasla kat ve kat arttı. Hem cilt rahatsızlıklarına ve sorunlarına karşı korunmak hem de cildinize en iyi şekilde bakım yapmak için mutlaka güneş bakım ürünleri kullanmalısınız. İstediğiniz faktörde, SPF özellikli, cilt tipinize uygun ve kaliteli dermokozmetik güneş kremleri Milafarma’da uygun fiyatlarla sizi bekliyor!

Dilediğiniz SPF Aralığında Güneş Kremleri

Güneşin zararlı etkilerinden korunmak istiyorsanız; cildinize ve ne kadar güneşe maruz kalacağınıza göre uygun SPF aralığında güneş kremi almanız gerekecektir. Güneşin zararlı ışınlarından korunmak için yapacağınız tek şey o ışınları geri göndermek olacaktır. Bu noktada devreye giren, güneş koruyucular ışınları geri yansıtıyor. SPF güneş koruyucular, içerdikleri filtreler ile ultraviyole ışınları cilde nüfuz etmeden uzaklaştırıyor.

Cildinizi en etkili şekilde korumanız için UV-A ve UV-B ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlayan SPF güneş bakım ürünleri ile cildinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Cildinizin hassasiyet seviyesine göre 20 faktör, 50 faktör ve 30 faktör güneş kremi arasından kadar dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Milafarma geniş yelpazede sunduğu SPF aralığı ile ihtiyacınız olan güneş bakım ürünlerine kolayca ulaşmanızı sağlıyor.

Hem Bronzlaşın Hem Cildinizi Koruyun

Güneş kremi sürdüğünüz zaman sanki hiç bronz olmayacağınızdan mı korkuyorsunuz? Güneş kremleri ve güneş bakım ürünleri cildinize gelen zararlı ışınları filtreleyen ve cildinizi koruyan ürünlerdir. Doğru faktörde güneş kremi seçerek hem dilediğiniz bronzluğa erişebilir hem de güneş yanığı ve cildinizin yıpranması gibi sorunların önüne geçersiniz.

Hem Kış Hem Yaz İçin Güneş Koruyucular

Genel kanının aksine güneş koruyucular sadece sahilde ya da yaz mevsiminde kullanılan ürünler değildir. Güneşten gelen zararlı ışınlar kışın da yaz mevsiminde olduğu kadar olmasa da cilde zarar vermektedir. Hem kışın hem de yazın gönül rahatlığıyla kullanacağınız Milafarma Dermokozmetik en iyi güneş kremleri ile cildinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Kış mevsimi için cilt hassasiyetinize göre biraz daha düşük faktörlü güneş kremlerini tercih edebilirsiniz. Yaz mevsimi için ise, bu korumayı en üst seviyeye çıkarmak için daha yüksek koruyuculu güneş kremlerini cildinize uygulayabilirsiniz. Yaz-kış güneşin zararlı etkilerinden cildinizi koruyarak cilt yorgunluğu, erken yaşlanma ve cilt lekeleri gibi pek çok sorunun önüne kolaylıkla geçebilirsiniz.

Cilt Tipinize Uygun Güneş Kremleri: Milafarma’da

Nasıl makyaj malzemesi alırken cilt tipinizi göz önünde bulunduruyorsanız; güneş kremi alırken de cilt tipinize göre seçim yapmanız çok önemlidir. Çoğu kişi güneş kreminin cildinde bıraktığı hissi sevmediği için güneş kremi kullanmak istememektedir. Ancak doğru güneş kremi seçimi ile cildinizde hiç ağırlık yapmayan ve cildinizi en iyi şekilde koruyan güneş kremlerine kavuşabilirsiniz. Milafarma ile cilt tipinize en uygun güneş kremi markaları bir tık uzağınızda!

Peki, Milafarma’nın sunduğu güneş kremleri arasından cilt tipine uygun güneş kremini nasıl seçersiniz?

  • Kuru ve Hassas Ciltler: Eğer cildiniz güneşe karşı çok hassassa ya da kuru bir yapıya sahipse bu durumda daha yoğun krem kıvamındaki güneş bakım ürünlerini kullanmanızı öneririz. Böylelikle cildiniz için ekstra bir koruma sağlarsınız.
  • Yağlı Ciltler: Cildiniz yağlıysa bu durumda su bazlı güneş kremlerini kullanabilirsiniz. Bu kremler su bazlı olduklarından cildinizde ekstra bir ağırlık hissi oluşturmaz. Böylelikle kremi sürdükten sonra hiçbir rahatsızlık hissi duymazsınız.

Suya Dayanıklı Güneş Kremleri İle Cildinizi Daima Koruyun!

Sahildeyken hiçbir sorun yaşamayıp denize girip çıktıktan sonra güneş yanıkları, cilt hassasiyeti gibi sorunlar mı yaşıyorsunuz? Bu durumda kullandığınız güneş bakım ürünlerinin suya dayanıklılığı yok demektir. Suya dayanıklı olmayan ürünler denize girdiğiniz gibi cildinizden akmakta ve güneşe karşı sizi korumasız bırakmaktadır. Eğer bu durumu yaşadıysanız ve sizi uzun saatler boyunca sorunsuz bir şekilde koruyacak bir güneş kremi almak istiyorsanız; Dermokozmetik’in suya karşı dayanıklı güneş koruyucu kremlerini ve diğer güneş bakım ürünlerini kullanmanızı öneririz. Hem sahilde hem denizde ya da havuzda size tam koruma sağlayan ürünler ile cildinize hak ettiği bakımı sunabilirsiniz.

Dermo Kozmetik Güneş Bakım Ürünleriyle Cildinize Tam Koruma Sağlayın!

Güneş bakım ürünleriyle cildinize üst düzey koruma sağlamaya ne dersiniz? Milafarma’nın sizlere ulaştırdığı Dermokozmetik güneş bakım ürünleri ile cildinizi en iyi şekilde koruyabilirsiniz. Şimdi gelin birlikte Dermokozmetik ürünlerinin sizlere sunduğu avantajları inceleyim:

  1. Cilt Yaşlanmasına Engel Olur

Güneş ışınlarından cildinizi korumazsanız geçici ve kalıcı da olsa cildiniz zarar görecektir. Bu yaşlanmaya foto yaşlanma denilmektedir. Dermokozmetik güneş bakım ürünlerini periyodik aralıklarla kullanarak foto yaşlanmanın önüne geçebilirsiniz. Cildinizin sarkmasını ve kırışmasını önleyerek erken yaşlanma sorununu engelleyebilirsiniz.

  1. Ultraviyole Işınlara Karşı En İyi Korumayı Sağlar

Güneş her ne kadar pek çok faydalı ışına sahip olsa ve D vitamini gibi vücudumuzun elzem bir vitamin ihtiyacını karşılasa da ultraviyole ışınlara da sahiptir. Bu ışınlar ciltte pek çok soruna ve rahatsızlığa yol açabilmektedir. Dermokozmetik renkli güneş kremi cildinizde koruyucu bir tabaka oluşturarak bu ışınların zararlı etkilerini en aza indirmektedir.

  1. Güneş Lekelerinizi Azaltır

Dermokozmetik güneş kremleri hem güneş lekelerine karşı koruma sağlayan hem de bu lekeleri geçirmede size yardımcı olan ürünlerdir. Lekeli bölgelere her gün uygulayarak cildinizin kendisini onarmasına destek olabilirsiniz.

  1. Güneş Yanıklarını Önler

Bronzlaşmanın ve güneşe maruz kalmanın en kötü etkisi güneş yanıklarıdır. Doğrudan güneş ışınlarına, güneş kremi koruması olmadan maruz kaldığınızda güneş yanıkları oluşabilir. Güneş yanığının önüne geçmek için her güneşlenmeden ve güneşe çıkmadan önce Milafarma Dermokozmetik güneş kremlerini uygulayabilirsiniz.

  1. Cilt Kanseri Riskini Azaltır

Ultraviyole ve morötesi ışıkların en tehlikeli yönü cilt kanserine yol açabilmesidir. Bu ışınlar cilt hücrelerinin DNA’sına etki ederek değişmesine yol açacak kadar güçlü ve tehlikeli ışınlardır. Dermokozmetik güneş bakımı ürünleriyle cildinizi onararak koruma sağlayabilirsiniz. Güneş kreminin sağladığı ekstra koruyucu tabaka ile cilt kanseri riskinizi ciddi oranda azaltabilirsiniz.

Uygun Fiyatlı Güneş Kremleri Milafarma’da!

Cildinizi korumak istiyor; ancak güneş kremlerinin fiyatları nedeniyle cildinizi bu korumadan mahrum mu bırakıyorsunuz? Artık bu fedakarlığı yapmanıza gerek kalmadı! Milafarma’nın sunduğu birbirinden uygun güneş kremi fiyatları ile cildinize en üst korumayı bütçe dostu fiyatlarla sağlayabilirsiniz.

 

Prepared by  T-Soft E-Commerce.