x
Сортировать выберите
Итого 11 продукт отображается.
Какая продукция вас интересует?
ОТПРАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

YÜZ TEMİZLEME ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

Güzellik vazgeçilmez tutkularımızdan biri. Güzel olanı görmekten hoşlandığımız gibi, güzel görünmek de bu tutkunun bir parçası. Her gün aynadan baktığımız yüzümüzün de bize güzel görünmesi kuşkusuz hepimizi memnun eder.
Güzel bir yüzün sırrı, sağlıklı bir cilde sahip olmaktan geçer. Sağlıklı bir cilde sahip olmanın ilk adımı da cildin doğru şekilde temizlenmesi ve bunun süreklilik içermesi; yani bir alışkanlığa dönüşmesidir.
Cildimiz, dışarıyla temas eden, birebir dış çevreyle temasta olan, dolayısıyla her türlü toz ya da kirin üzerinde toplandığı en dış tabakamızdır.
Bunca toz ve kirin buluştuğu cildin temizlenmesi hem sağlık açısından hem de parlak bir cilde sahip olmak açısından elzemdir. Böylece tıkanan gözenekler temizlenir ve akne oluşumu engellenir.
Doğru yüz temizliğinde yapılması gereken ilk adım günlük yüz temizleme rutininin aksatılmamasıdır. Yüzünüzü ılık su ile sabah ve akşam mutlaka yıkanmalıdır. Sonraki adım cilt tipinize uygun seçimlerle cilt temizliği uygulamak ve ardından da cildinize uygun nemlendiricilerle cildi nemlendirmektir.

Eğer Yağlı Bir Cilde Sahipseniz Ne Yapmalısınız?

Yağlı bir cildin handikabı sivilce oluşumuyla karşı karşıya kalmaktır. Sivilce ve akne oluşumunu engellemek için, yağlı ciltler için yüz temizleme jeli kullanmak gerekir.
La Roche – Posay Effaclar Mikro Peeling jel, yağlı ciltler için yüz temizleme jeli önerileri arasına alacağımız bir üründür. Akneye meyilli ve yağlı bir cilde sahipseniz, rahatlıkla tercih edebileceğiniz La Roche Posey Effaclar yüz temizleme jeli, 103,41 tl ederindedir.
Yağlı cildin temizliğinden sonra yapılacak diğer şey, yağlı cilt tipine uygun nemlendirici kullanmaktır. 125,91 tl ederinde olan, yağlı ve hassas ciltler için uygun olan La Rohce Posay Effaclar mat krem, sebum üretimini yavaşlatarak, sivilce ve akne oluşumunu engeller. Gözenekleri sıkılaştıran bu krem, yüzde uzun süre matlık sağlar.

Kuru Bir Cilde Sahipseniz Yüz Bakımı Nasıl Olmalı?

Yağlı ciltlerin aksine kuru ciltlerin yağ üretimi normalin altındadır. Bu da cildin mat görünmesine sebep olur ve hatta ciltte pullanma ve döküntü oluşmasına neden olur.
Kuru bir cilde sahipseniz, kuru ciltler için yüz temizleme jeli, alkolsüz tonik ve yağ depolayıcı nemlendiriciler kullanmanız gerekir. Nuxe canlandırıcı peeling maske ya da Caudalie yoğun nemlendirici etkili peeling kullanılabilir. Nuxe canlandırıcı peeling maske, yüzdeki mat görünümün yerine canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.
Kuru ciltleri nemlendirmek çok önemlidir. Öncelikle unutulmaması gerekir ki, nemlendiriciler cilde nem katmaz ancak mevcut nemi muhafaza eder, nem kaybını önlemeye yardımcı olur ve daha nemli hale gelmesine yardımcı olur.
Kuru ciltler temizlenirken, Avéne kuru ve hassas ciltler için uygun olan temizleme sütü kullanılabilir.
Kızarma ve pullanma gibi sorunlarla karşılaşan hassas ciltler için yüz temizleme jeli önerileri arasına konulabilecek Ducray Kelual DS köpüren yüz temizleme jeli, yüzü temizlemekle kalmaz, ciltteki kızarıklık ve pullanmayla kendini gösteren tahriş olmuş bölgeleri temizlemeye ve arındırmaya yardımcı olur. Cildi doğru seçimlerle temizledikten sonra yapılması gereken cildi nemlendirmektir. Kuru ciltler günde iki ya da üç kez nemlendirilmelidir. Sabah yüzünüzü yıkadığınızda üç dakika içinde uygun bir nemlendirici ile cildinizi mutlaka nemlendirin.
Gün içinde tekrar nemlendirici uyguladığınızda, öncesinde cildi temizlemeniz gerekmez ancak gece nemlendirmesinden önce yüzü yine yıkayıp iyice kuruladıktan sonra kuru ciltlere uygun bir nemlendirici ile yine üç dakika içinde nemlendirmeniz gerekir.

Karma Bir Cilde Sahipseniz Yüz Temizliği Nasıl Olmalı?

Karma bir cilde sahipseniz, yüz temizliği ve bakımı yaparken yağlı ve kuru olmak üzere iki cilt tipini de dengelemeniz gerekecektir.
Karma ciltler için yüz temizleme jeli olarak önerebileceğimiz Avene Cleanance karma ve yağlı ciltler için yüz temizleme jeli, cildin ph dengesini korur.
Hassas ciltler için temizleme jeli olarak rahatlıkla önerebileceğimiz bu ürün, sabun içermeyen formülüyle cildin itinayla temizlenmesine yardımcı olur. İçerdiği bitkisel aktifleriyle sebum fazlalığını düzenleyen jel, yağlanan ve parlayan bölgelerin matlaşmasına yardımcı olur.
Avene Cleanance karma ve yağlı ciltler için yüz temizleme jeli, cildi kirden ve makyajdan temizlemeye yarayan günlük yüz temizleme jelidir. İçeriğinde bulunan termal su cildi rahatlatır ve yatıştırır.
Karma ciltler için yüz temizleme köpüğü de kullanılabilir. Yüz temizleme köpüğü önerileri arasına konulabilecek Avene Mousse Nettoyante cilt temizleyici köpük, ciltteki kiri ve makyajı hassasiyetle temizler. Sebum dengesini sağlamaya yardımcı olan bu köpük, gözenekleri sıkılaştırırken, içeriğindeki termal su sayesinde cildi rahatlatır ve yatıştırır.
Yüz ve göz temizliği için kullanılan, Avene yüz temizleme köpüğü, karma ciltler için kullanılmakla birlikte normal ciltler için de kullanılabilir özelliktedir.
Yüz temizleme ürünleri olarak önerebileceğimiz La Roche Posay Lipikar temizleme jeli sabun ve paraben içermeyen yapısıyla hassas ciltler için rahatlıkla kullanılabilecek temizleyici jeldir. Yalnızca yüz değil, tüm vücut temizliği için kullanılmaya uygun olan bu jel, bütün tüm ailenin rahatlıkla kullanabileceği formülde geliştirilmiştir.
Sağlıklı ve güzel bir yüze sahip olmak için attığınız adımda size yardımcı olacak yüz temizleme ürünlerine rahatlıkla ulaşmanızı sağlayacak Malifarma sitesi, burada yer veremediğimiz daha bir çok yüz temizleme kremi, jel, yüz temizleme köpüğü, yüz temizleme suyu ve sütüyle size pek çok seçenek sunacaktır. Yapmanız gereken tek şey cilt tipinize uygun seçimlerde bulunmak olacaktır.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.