x
Сортировать выберите
Итого 2 продукт отображается.
Какая продукция вас интересует?
ОТПРАВИТЬ ПРЕДЛОЖЕНИЯ

DUDAK BAKIM ÜRÜNLERİ

Dudak dokumuz oldukça hassas bir deriye sahiptir. Günlük ve mevsimsel hava değişimlerinden çok kolay etkilenir. Yüz ve vücut derimizde söz konusu olan cilt kuruluğu dudaklar için de geçerlidir.

Dudaklarımız da tıpkı cildimiz gibi kuruyabilir, gerilebilir. Dudaklarda çizikler ve kuruluktan kaynaklı, kesitler, çatlamalar olabilir. Elbette her şeyin olduğu gibi bu sorunun da çözümü mümkündür.

Kuruyan cildimizi nasıl nemlendirerek yeniden sağlıklı ve canlı bir görünüme kavuşmasını sağlıyorsak, dudaklarımız için de yapılacak şey bundan çok farklı değildir.

Dudaklarınız için hem yaz, hem kış, her mevsim ve her gün mevcut duruma uygun dudak kremi kullanarak işe başlayabilirsiniz. Ama öncelikle birkaç önemli noktayı ihmal etmemeniz gerekir:

1- Öncelikle, cilt bakımı yaparken cildinizi temizlediğinizde dudaklarınızı da temizlemeyi ihmal etmeyin. Dudak bakım kremlerinin yanı sıra, cildinizi nemlendirirken yüzünüze kullandığınız kremi dudaklarınızı nemlendirmek için de kullanabilirsiniz.

2-  Kışın ruj kullanırken çatlak koruyucu rujlar tercih ediniz.

3 - Kış ayarlında dudaklarınızın çatlamaması için kakao yağı kullanabilirsiniz, oldukça faydalıdır. Dudak bakım kremi tercih ederken de içeriğinde kakao yağı bulunan kremleri tercih edebilirsiniz.

Hangi Dudak Bakım Ürünlerinden Faydalanabilirsiniz?

Dudak bakımı için önerilecek en iyi dudak bakım ürünleri nelerdir sizler için araştırdık.

La Roche Posay Cica Plast jel hasar görmüş dudaklara rahatlıkla uygulanabilir.  La Roche Posay dudak kremi,  cildi onarır ve yumuşamasını sağlar. Yeni nesil bariyer- doku özelliğiyle ultra rahatlatıcı ve koruyucudur. Bariyer dokusu sayesinde dudakta oluşmuş tahrişi azaltmaya ve onarmaya yardımcı olur, rahatlatıcı etki sağlar.

Çatlamış ve hasar görmüş dudaklar için önereceğimiz bir başka dudak bakım kremi de Avene Cicalfate dudaklar için onarıcı balsamdır.  Avene dudak balsamı, çatlamış ve hasar görmüş dudakların onarılması ve yatıştırılmasına yardımcı olur.

Dış etkenlerin, çevresel ve mevsimsel koşulların, kış ve güz mevsiminin soğuğuna karşı duramayarak çatlayan dudaklar için önereceğimiz bir başka ürün de yine Avene Cicalfate Levres çatlamış dudaklar için balsamdır.

Çatlamış, hasar görmüş dudakları besleyerek onaran Avene dudak kremi,  salt yetişkinler için değil, bebekler ve çocuklar için de kullanılacak biçimde formüle edilmiştir.

Bir başka önerimiz olan Blistex Daily Lip Conditioner, dudak bakımı denilince değerlendirilecek seçeneklerden biridir. İçeriğindeki zeytin ve üzüm çekirdeği yağı ile dudaklar için doğal bir besleyici ve onarıcı olan Blistex dudak kremi dudakların hassas dokusunu nemlendirmeye ve onarmaya katkı sağlar.

Blistex, içerdiği aloe vera ve kakao yağı ile çatlamaların neden olduğu hasara karşı yatıştırıcı ve onarıcı etki sağlar.

Blistex Daily Lip Conditioner, besleyici ve nemlendirici etki sağlamakla kalmaz, antioksidan güce sahip zeytinyağı ile yaşlanmayı aktifleştiren çevresel koşullara karşı koruma sağlamayı destekler.

Blistex Sensitive ise hassas dudaklar için ideal ola dudak bakım kremidir.  İçeriğinde yapay tat ve parfüm yoktur. Soğuk havalarda ya da yazın sıcağında, dışarı çıkmadan önce dudaklarınıza Blistex dudak kremi uygulamanız, dudaklarınızın dış etkenlerden hasar görmesini olabildiğince engeller.

Şayet dudaklarınızın kurumasını önlemek istiyorsanız Nivea Lip Care Hydrocare dudak bakım kremine de bakım ünitenizde yer açmanızı tavsiye ederiz. 

Uzun süre boyunca yoğun nemlendirici etki sağlayan Nivea dudak kremi, hafif formülü sayesinde kolaylıkla emilir, fakat yoğun nemlendirici etkisi sizi yanıltmasın, dudaklarınızda yağlı bir his bırakmaz, pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlar.

Dudağınız için yoğun nemlendirici kullanmak isterken hoş bir tat ve kokuya da gereksinim duyuyorsanız Nivea Lip Care vanilyalı dudak bakım kremi dudağınızda hem hoş bir tat ve koku bırakacak, hem de yoğun nemlendirici özelliğiyle pürüzsüz ve yumuşak bir görünüm sağlayacaktır.

Dudağınız hem nemlensin hem de dolgun ve renkli görünsün diyorsanız, Nivea bakımlı ve renkli dudak balmı kırmızı ya da Nivea Care Colour pembe dudak bakım kremi kullanabilirsiniz. Nivea dudak balmı sadece dudaklarınıza renkli ve hoş bir görünüm vermekle kalmaz, kurumuş ve çatlamış dudak dokusunu da onarır, doğal bir güzellik sağlar.

Dudak bakım kremlerinden öneride bulunurken es geçemeyeceğimiz bir diğer dudak bakım kremi de Uriage Bariederm koruyucu dudak balmıdır.

Sert uygulamalardan ve sert maddelerden hasar görmüş dudaklar için onarıcı etki sağlayan Uriage  dudak kremi rahatlıkla deneyebileceğiniz dudak bakım ürünleri arasındadır.

Dudak bakımı yaparken seçenekler arasına koyacağınız bir başka marka da Caudalie nemlendirci dudak bakım kremidir. İçeriğinde shea yağı bulunduran Caudalie dudak kremi, dudakları beslerken, antioksidan etki göstererek korumaya katkı sağlar.

Nuxe Reve De Miel Mauma Levres dudak balsamı, kurumuş dudaklar için başvurabileceğimiz bakım ürünlerindendir. Nuxe dudak balsamı, kurumuş dudakları onarır ve nemlendirir.

İster yazın sıcağı ister kışın ayazı soğuğu olsun, dudak bakım ürünlerinden destek alarak dudaklarınızın nem ihtiyacını karşıladığınızda çatlama, gerilme, kuruluk gibi problemleri daha kapıdan girmeden geri göndermiş olacaksınız.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.