x
Sort
Total of 8 products are displayed.
Başka Hangi Ürünleri Görmek İstersiniz?
Öneri Gönder

Cilt Serumları İle Cildinize İyi Bakın

Cildinizin taze, sağlıklı ve canlı görünmesine ne dersiniz? Cildinizin ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlayan, nem dengesini koruyan Dermokozmetik serumlar ile hep hayalinizdeki mükemmel cilde kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Cilt Sorunlarınızdan Kurtulun

Her cilt tipi kendisine özgü avantaj ve dezavantajlara sahiptir. Örneğin, yağlı ciltlerde yağ oranı yüksek olduğundan ciltte parlama, sivilce, siyah nokta gibi sorunlar görülür. Ancak kuruluk ve pullanma gibi sorunlar yaşanmaz. Aynı şekilde kuru ciltlerde pullanma ve erken yaşlılık belirtileri gözlemlenirken; aşırı parlama ve yağlanma gibi sorunlar görülmez. Bu nedenle cilt bakımı yaparken ciltteki olumlu özellikleri ortaya çıkaracak ve sorunları hafifletecek bakım ürünlerinin kullanılması gerekir.

Dermokozmetik sizler için ürettiği serumlar ile cilt sorunlarınızı azaltan ve gideren, cildinizin iyi özelliklerini ortaya çıkararak güçlendiren ürünler sunmaktadır. Böylelikle cildinizin en mükemmel ve kusursuz hali ortaya çıkmaktadır. Eğer kaliteli ve doğal bileşenlerden üretilen, cildinizi kusursuz ve güzel gösterecek cilt serumları arıyorsanız Dermokozmetik yüz serumu ürünlerini gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz.

Dermokozmetik Cilt Serumlarının Faydaları

Dermokozmetik serum kullanımı ile cildinizde meydana gelecek etkileri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kremlere kıyasla cildi çok daha iyi besler.
 • Yapısı ile cildin ihtiyacı olan besin, vitamin ve mineralleri hızlı bir şekilde emilmesini sağlar. Bu da çok çabuk ve hızlı bir şekilde etkisini görmenize yardımcı olur.
 • Cildin nemini muhafaza etmesine yardımcı olur. Böylelikle cilt daha canlı bir görünüme sahip olur.
 • Cilt tarafından hızlı ve kolay emildiğinden kolay kullanım imkanı sağlar. Özellikle cilt bakımına ayıracak çok fazla zamanınız yoksa cilt serumları sizin için idealdir.
 • İçerisindeki vitamin, mineral ve vitaminler ile stres, yorgunluk ve güneş gibi yaşlanma sebepleriyle yıpranan cildi iyileştirir. Dermal tabakaya kadar inen bu etkileri, takviye bileşenler ile gidererek cildin daha sağlıklı görülmesini sağlar.
 • Cilt hücrelerini yenileyerek hücrelere güç verir.
 • Gözenekleri sıkılaştırarak cildin daha pürüzsüz ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.
 • Yaşlanmış ciltleri gençleştirir. Cildin sıkılaşarak daha genç ve etkileyici bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Eğer bu etkileri cildinizde gözlemlemek istiyorsanız hemen Dermokozmetik cilt serum ürünleri kullanabilirsiniz. Mükemmel bir cilt için hemen Milafarma’yı ziyaret edebilir ve cilt tipinize uygun ürünleri bir tık ile sepetine ekleyebilirsiniz.

Cilt Tipinize Uygun Yüz Serumları Dermokozmetik’te

Cilt serumları üretilirken her cilt tipinin ihtiyaçlarına göre ayrı bileşenler ile üretilmektedir. Bu nedenle, istenilen etkiyi gözlemlemek için mutlaka cilt tipinize uygun serumları kullanmanız gerekecektir. Dermokozmetik her cilt tipi için ayrı ürettiği cilt serumlarıyla cildinizin özel ihtiyaçlarını karşılamakta ve kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlamaktadır.

 • Kuru Ciltler İçin Serum: Kuru ciltlerdeki nem ve yağ eksikliğini karşılamak için Dermokozmetik yoğun nem terapisi uygulayan serumları sizlere sunmaktadır. Böylelikle cildinizin çok daha taze görünmesi sağlanır. Aynı zamanda kuruluk nedeniyle gözlemlenen pullanma, dökülme, kırışıklık ve çatlaklıklar da iyileştirilir.
 • Karma Ciltler İçin Serum: Eğer cildiniz karma bir yapıya sahipse Dermokozmetik cilt serumu cildinizi hem nemlendirip hem yağ dengesini sağlar. Böylelikle cildinizde hem kuruluk semptomları görülmez; hem de özellikle T bölgesindeki yağlanma sebebiyle oluşan parlamanın önüne geçilir.
 • Yağlı Ciltler İçin Serum: Özellikle eğer sivilce, siyah nokta gibi sorunlar yaşıyorsanız yağlı ciltler için yüz serumu ürünleri bu sorunların azalmasını sağlar. Cildinizdeki yağ dengesini sağlayarak cildi matlaştırır; daha taze ve güzel bir görünüme sahip olmasını sağlar.
 • Yaşlanma Karşıtı Serum: Cildinizde ilk yaşlılık belirtileri mi gözlemliyorsunuz? Cildinizin daha sıkı ve genç görünmesini mi istiyorsunuz? Dermokozmetik yüz serumları ile cildinizin sıkılaşıp taze bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz.

Dermokozmetik ile Kolay ve Pratik Kullanım

Cildinize bakım yapmak istiyor; ancak çok fazla zaman ayıramadığınızdan mı yakınıyorsunuz? Artık bunu dert etmenize hiç gerek kalmadı! Kolay ve pratik kullanımı ile saniyeler içerisinde cildinize en iyi şekilde bakım yapmanızı sağlayan Dermokozmetik ile cilt bakımı için artık saatler ayırmanıza gerek kalmadı. Cilt serumunu gündüz ya da gece uygulayabilirsiniz. Özellikle sabah taze ve nemli bir ciltle uyanmak istiyorsanız hücre yenileyici yüz serumları geceden kullanılmalıdır

Dermokozmetik cilt serumlarının kullanım adımları şu şekildedir:

 1. Öncelikle cildinizi cilt tipinize uygun bir temizleyici ile derinlemesine temizleyin.
 2. Temizlediğiniz cilde birkaç damla cilt serumundan alarak uygulama yapın.
 3. Cilt sorunlarınızın görüldüğü bölgelere oval hareketlerle serumu yedirin.
 4. Cildinize masaj yaparken parmaklarınızı aşağıdan yukarıya hareket ettirin. Böylelikle cildiniz daha sıkı ve toplu bir görünüme kavuşacaktır.
 5. Cilt serumu emdikten sonra cildinizin taze ve canlı görünümüyle kendinizi şımartın.

Cilt Serumu Fiyatları

Kaliteli, cilt tipinize özel olarak tasarlanan, doğal bileşenlerden üretilen yüz serumları Milafarma’da bütçe dostu fiyatlarla sizlerle! Hemen cilt tipinize uygun, ihtiyacınız olan ürünleri sepetinize ekleyebilir ve ekonomik yüz serumu fiyatları ile cildinize profesyonel bir bakımı, evinizde yapma şansına sahip olabilirsiniz.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.